Začněte zábavný den

Software pro zlepšení úrovně editace

ÚPRAVA VIDEA

edit videos

Nástroje pro úpravy videa TopView 2020 podporují více formátů

Ať už importujete nebo exportujete videa, software podporuje více formátů, aby splňovaly potřeby úprav různých lidí. Zde je několik běžných video formátů.

MP4/AVI/WMV
MOV/FLV/MKV
TS/WEBM/MP3

Podpora široké škály formátů.
Více formátů v softwaru!

convert media

Filtry a hudba TopView Movie Maker 2020

V obchodě efektů máte k dispozici mnoho filtrů a hudby a můžete dokonce nahrávat efekty z místních zařízení. Kromě toho můžete upravit název videa, vybrat prvky motivu atd.

Některý software může také zaznamenat hlasový přenos videa a upravit rychlost přehrávání videa.

capture screens

Video Converter TopView 2020

Kvalitu videa můžete zlepšit převodem video formátů, výběrem vhodných video formátů pro zařízení a zmenšením velikosti souboru tak, aby vyhovoval požadavkům různých lidí na úpravu videa.

V procesu převodu lze také video upravovat, stříhat atd.

DVD Maker

edit photos

TopView DVD Maker 2020

TopView DVD Maker může vytvořit svůj vlastní DVD. Převod a vypalování videa na DVD. Vaše videa lze poté přehrávat na domácích / přenosných DVD přehrávačích. Podpora až 60 video formátů. Vlastní nabídka DVD a titulky.

Hledáte něco jiného?

Jedná se o software, který dokáže z krátkých videí vytvořit filmové efekty a vaše videa bude vypadat pokročilejší. Má jednoduché rozhraní a snadné ovládání, i když jste nováček, můžete jej také použít. Přidejte importované fotografie nebo videoklipy na časovou osu, přidejte hudbu, přechody a speciální efekty, exportujte a sdílejte své filmy a upravujte videa je hotovo. Přidání titulků k videu a vysvětlení videoklipů. Program Win Movie Maker obsahuje mnoho druhů filtrů, které poskytují odlišnou atmosféru a speciální efekty pro video a zvyšují pocit na vysoké úrovni. Program Win Movie Maker poskytuje mnoho prvků pro vaši potřebu ke zvýšení rozmanitosti videí. Pokud jste přísný editor videa, Win Movie Maker je určitě vaše nejlepší volba.

VAŠE filmový tým