Vítejte v centru podpory!

Jsme tu proto, abychom vám mohli jakýmkoli způsobem pomoci, aby váš software byl co nejlepší.

Přečtěte si příručku nápovědy

Přejděte na HelpDesk

Ochranné známky

TopView® a TopView Movie Maker® jsou registrované ochranné známky společnosti TopViewsoft.com.


Zásady ochrany osobních údajů

TopViewsoft.com respektuje vaše osobní soukromí a nikdy nebude sdílet žádné informace, které poskytnete, s žádnou třetí stranou. Pokud máte jakékoli dotazy týkající se našich zásad, kontaktujte nás. Pro podrobnosti o naší ochraně osobních údajů, zkontrolujte  zásady ochrany osobních údajů  zde.


Právní podmínky

Informace uvedené na této stránce slouží pouze pro osobní potřebu. Žádná část této stránky nesmí být reprodukována bez výslovného písemného souhlasu nás. Za obsah odkazovaný z našich stránek odpovídá třetí strana. Všechna loga a názvy produktů jsou ochranné známky příslušných vlastníků. Informace mohou být změněny nebo aktualizovány bez předchozího upozornění. TopViewsoft.com může kdykoli bez předchozího upozornění provést vylepšení a / nebo změny v materiálech obsažených nebo popsaných na tomto webu. Veškeré informace obsažené na tomto webu jsou chráněny autorskými právy. Podrobnosti naleznete v  obchodních podmínkách  .


Záruka

TopViewsoft.com chce, aby byl každý zákazník spokojen se svými zkušenostmi s našimi produkty a společností. Přestože se společnost TopViewsoft.com pyšní na naše produkty a snaží se zajistit, aby naše produkty byly bezproblémové, existují občasné konfigurace hardwaru a softwaru, které někdy mohou způsobit problémy. Pokud se vyskytne problém, kontaktujte nás, takže TopViewsoft.com může pomoci při správném fungování vašeho produktu.  

Pokud náš tým podpory nebyl schopen vyřešit váš problém nebo nejste spokojeni s naším produktem nebo podporou, jednoduše nás kontaktujte do 30 dnů od nákupu a společnost TopViewsoft.com vám vrátí peníze. TopViewsoft.com požádejte, abyste poskytli důvod pro návrat, takže TopViewsoft.com může naše produkty dále vylepšovat.